Svi na kros!

Dana 6.3.2011. (nedjelja) u Maksimirskoj šumi održati će se ekipno PH u krosu. Ove godine nastupamo brojniji nego ikada do sada! Više od 80 trkača i trkačica uz riku lavova iz obližnjeg ZOO-a pronositi će slavu našega kluba i postati dijelom povijesti!

Pozivamo simpatizere kluba, roditelje, rodbinu i prijatelje naših atletičara da se pridruže vjerojatno najbrojnijem klupskom nastupu u povijesti hrvatske atletike! Od atletičara očekujemo borbene nastupe, a od navijača glasno navijanje i podršku.

Dugoročne vremenske prognoze upućuju na prohladno i veoma vjetrovito vrijeme (sjeverac). Stoga poštovani atletičari i simpatizeri obucite se toplo s naglaskom na odjeću koja će vas zaštititi od hladnog vjetra.

Ovo je treći nastup našega kluba do sada i nadamo se da će biti uspješan! Uspješan nastup proslaviti ćemo uz jedan rođendan 12.3. na starom mjestu (zadnji klupski party).

Agrameri i Agramerke, hrabro i sretno!