Sutra na rasporedu Kup Hrvatske za juniore i juniorke 2013, najavljena kiša

Nadamo se kako će uvjeti ipak biti što bolji Foto: AK Agram Nadamo se kako će uvjeti ipak biti što bolji

U samostalnoj organizaciji našeg kluba sutra će se na atletskom stadionu SRC Mladosti održati Kup Hrvatske za juniore i juniorke.

Startne liste su objavljene i možete ih pogledati u ovom članku par redova ispod.

Više meteoroloških st(r)anica (počevši od DHMZ-a) je najavilo kišu, a neke su još manje optimističnije (Weather underground) pa tako se najavljuje i oluja, ali vjerujemo da toliko loše neće biti. Nažalost, za nedjelju je prognoza vrlo slična (ako ne i nešto gora) uz koji Celzijev stupanj manje.

Zato preporučujemo svima koji sutra dolaze na stadion tijekom subotnjeg i nedjeljnog dana da budu pripremljeni na moguće nepogode.

Neovisno o vremenu, na natjecanju svima želimo puno sreće i što više dobrih rezultata!

• Natjecanje: Kup Hrvatske za juniore i juniorke
  • Mjesto: Zagreb
  • Datum: 24.5 i 25.5.2013.