Sutra 62. Hanžekovićev memorijal

Logo zagrebačkog mitinga Foto : zagreb-meeting.com Logo zagrebačkog mitinga

Atletski stadion SRC Mladost sutra će ugostiti najveće svjetske atletske zvijezde, ali prije toga očekuje nas prednatjecanje "Brže, više, jače" u kojem sudjeluju kadeti i kadetkinje, mlađi kadeti i mlađe kadetkinje te limači i limačice.

Svečano otvorenje mitinga je u 18:30h, ali ako sutra imate više slobodnog vremena dođite dati podršku najmlađim natjecateljima, za njih natjecanje počinje već od 13:45h. Tada će započeti bacanje kugle, a kasnije od tehničkih disciplina slijede vis i dalj. Od trkačkih disciplina gledati ćemo utrke na 60m, 600m i 1000m. Natjecanje će zaključiti limači i limačice koji će nastupiti nakon otvorenja mitinga.

Nastupati će atletičari i atletičarke četiriju zagrebačkih atletskih klubova, a to su Dinamo, Zagreb-Ulix, Aviokarte.hr i naš klub. Za naš klub predviđen je nastup od čak 42 atletičara i atletičarki.

Nakon toga na scenu stupaju atletičari iz drugih zemalja, zvijezde ovog mitinga (Felix, Jeter, Oliver, Richardson, Kozmus, Hoffa, Majewski, Whiting, Makhloufi...) ali biti će puno i domaćih predstavnika, naravno kako je među njima najveća uzdanica i glavna zvijezda olimpijska pobjednica Sandra Perković. Uostalom, da bi izbjegli daljne nabrajanje, pogledajte startne liste.

Vjerujemo kako će stadion po običaju biti popunjen i kako nas sutra očekuje jedan lijep atletski dan! Svima želimo puno sreće, od najmlađeg do najstarijeg natjecatelja.