Promjena u poretku ekipnog PH u polumaratonu: Pobjeda u ženskoj konkurenciji!

Ipak najbolje - Vrhovski, Ćulibrk i Cota (s lijeva na desno) Foto : AK Agram Ipak najbolje - Vrhovski, Ćulibrk i Cota (s lijeva na desno)

HUCIPT i Maraton Klub Hrvatski sokol danas su objavili službene rezultate Ekipnog PH u polumaratonu u kojima je poredak nešto drugačiji od onog jučerašnjeg napisanog.

Kako bi se izbjegli dodatni nesporazumi, jučerašnje rezultati o kojima smo vas mi obavijestili u našem članku bili su neslužbene prirode, odnosno izračunati izravno iz samih rezultata utrke. Na kraju se pokazalo kako ipak taj poredak ne važi.

Nas najviše zanima napredak naših seniorki, a po najnovijim rezultatima su napredovale s 2. na 1. mjesto i time obranile prošlogodišnji naslov ekipnih pobjednica u polumaratonu! Poredak u muškoj konkurenciji ostaje isti.

Ponavljamo se, ali kod ovakvih uspjeha ponavljati ćemo se koliko god treba - čestitamo Agramerkama na pobjedi i Agramerima na 2. mjestu!

• Natjecanje: Ekipno PH u polumaratonu
  • Mjesto: Osijek