PRELIMINARNE Startne liste: PPH u hodanju na cesti 2016

Vizual za pretposljednje PH Foto: AK Agram Vizual za pretposljednje PH

Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u hodanje na cesti organiziraju naš klub, AK Dinamo-Zrinjevac i AK Maksimir na RŠC Jarun, Otok Univerzijade.

Rok za prijavu odavno je istekao stoga je vrijeme za objavu startnih lista, satnice i svih ostalih uputa vezano za hodačko natjecanje.

Možete ih pogledati u linku ispod članka. Odaziv natjecatelja je očekivan i realan, a svakako nas veseli najbrojnija utrka mlađih kadetkinja (na samom kraju natjecanja) koja nudi nadu u lijepu budućnost. Od ostalih informacija vrijedi istaknuti vremensku prognozu koja najavljuje još jedan određeni pad u temperaturama, a tu bi trebalo biti i ponešto padalina (weather.com kao izvor).

Natjecanje počinje od 11h i trebalo bi završiti do 16h.

Ovim putem pozivamo sve koji mogu da dođu podržati hodače na Jarune, a svim sudionicima natjecanja želimo puno sreće i što uspješnije nastupe!