Ponovno Matošević!

Po boljem vremenu nego u Zagrebu, održalo se pojedinačno PH u planinskom trčanju za ovu godinu. Mjesto održavanja - Kozjak. Nastupali su Matea Matošević, Bruno Erent, Juraj Kralj i Monika Delač.

Matea Matošević nastavila je nizati pobjede, u konkurenciji seniorki, osvojila je zlatnu medalju s 46:35! Još jednu medalju kod Agramerki osvojila je Monika Delač, medalja je brončanog sjaja za koju je trčala 43:22!

Kod Agramera, 2.mjesto osvojio je Juraj Kralj ušavši u cilj s točno istrčanih 33 minute! U najbrojnijoj, seniorskoj konkurenciji (22 trkača), Bruno Erent zauzeo je 5.mjesto! Trčao je 43:34.

Čestitamo našim atletičarima na osvojenim medaljama i rezultatima!