PH u dvorani za mlađe juniore i juniorke 2014: Startne liste

Logo kluba organizatora Foto: AK Agram Logo kluba organizatora

Prijave koje su nam pristizale do srijede (24h) su objedinjene i objavljujemo startne liste, satnicu i tehničke upute za novo natjecanje koje je pred nama u subotu na poznatoj lokaciji, dvorana pri boćarskom domu.

Link za pregled dokumenta nalazi se ispod članka. Prema sadašnjim startnim listama u subotu možemo očekivati dvjestotinjak natjecatelja (uvijek postoji mogućnost odjave do kraja petka) i još više startova.

Također, uoči vikenda ponovno se pojavljuju vremenske prognoze koje najavljuju nepogode poput snijega i slično i ako zaista bude tako - molimo sve natjecatelje, trenere i vodstvo kluba koji kreću iz raznih gradova diljem Hrvatske (pa i samog Zagreba) da krenu na vrijeme kako ne bi eventualno propustili ili zakasnili na natjecanje.

Svima želimo što uspješnije nastupe, sretno!