Održano i posljednje PPH za ovu godinu: Bratulić doprvak Hrvatske, Matošević Hačić brončana u polumaratonu

Početak ovogodišnje polumaratonske utrke Foto: AK Agram Početak ovogodišnje polumaratonske utrke

Današnjim održanim polumaratonom "Ivan Starek" u sklopu kojeg se trčalo i pojedinačno prvenstvo Hrvatske, zaključena je sezona pojedinačnih prvenstva Hrvatske.

Ni ovo natjecanje nije prošlo bez naših atletičara i atletičarki kao ni bez osvojenih medalja. Tako je Petar Bratulić stigao do srebrnog odličja istrčavši 1:11:00 dok je kao četvrtoplasirani ovu utrku završio Antun Pavelić u vremenu 1:13:05.

S druge strane, kod žena, Matea Matošević Hačić je nastupila prvi puta nakon sjajnog Zagrebačkog maratona i ciljem prošla kao trećeplasirana odnosno brončana.

Za navedeno ostvarenje je trebalo istrčati 1:18:28.

Čestitamo našim članovima i članicama na postignutim uspjesima, kao i na cjelokupnoj izrazito uspješnoj sezoni!