Mladen Meštrović veteranski prvak Hrvatske!

U Varaždinu je održano 13. otvoreno pojedinačno prvenstvo Hrvatske za veterane-ke. Nastupili su Mladen Meštrović i Mišo Todorović.

Mladen Meštrović (M40) osvojio je 1. mjesto u disciplini 3000m sa rezultatom 11:09,44.! Nastupio je i u disciplini 400m gdje je osvojio drugo mjesto rezultatom 1:11,08. Izvorno hokejaš na ledu osim atletike u svojoj karijeri natjecao se i u triatlonu. Da nije samo jedan od rekreativaca koji vole plivati, voziti bicikl i trčati govore slijedeći rezultati ; prvak Hrvatske  u sprint duatlonu u kategoriji V1 (M40), drugi u Hrvatskoj u sprint triatlonu u kategoriji V1. Trenutno se natječe u austrijskom trkačkom kupu (Österreichischer Volkslaufcup 2009) gdje se bori za treće mjesto!

U Varaždinu  imali smo još jednog predstavnika - Mišu Todorovića u disciplini bacanje koplja. Mišo je osvojio brončano odličje rezultatom 27,26!