Kros kao posljednje pojedinačno prvenstvo Hrvatske u 2016. godini

2014. i HALS prvenstvo u krosu Foto: AK Agram 2014. i HALS prvenstvo u krosu

Sutra nas u Karlovcu očekuje zaključak sezone sa održavanjem Pojedinačnog prvenstva Hrvatske u krosu na kojem naši članovi i članice love nove medalje.

Kao što već znate, 100 okrunjenih naslova prvaka Hrvatske je tu, vjerujemo kako bi mogli dobiti još kojeg nakon sutrašnjeg natjecanja, a vjerujemo kako bi i mogli preteći trenutačni broj od sveukupno 299 osvojenih medalja.

Naspram prošle godine i Vrbovca gdje su se održala oba prventsva Hrvatske (pojedinačno i ekipno), ove sezone se ipak išlo i u druge gradove poput Koprivnice, i sada grad na 4 rijeke.

Vremenska prognoza sugerira padaline pa se nadamo kako će ih ipak biti manje jer što se tiče temperatura, one će čak biti i visoke za ovaj dio godine.

Startne liste možete pogledati u linku ispod članka, a mi svima želimo puno sreće i što uspješnije nastupe!