Drugi dio seniorskog dvoranskog prvenstva Hrvatske pred nama

Logo našeg kluba, jednog od organizatora Foto: AK Agram Logo našeg kluba, jednog od organizatora

U dvorani pri boćarskom domu Zrinjevac održat će se preostale discipline Prvenstva Hrvatske za seniore i seniorke, radi se o disciplinama 60m i 60m prepone te tehničke discipline.

Natjecanje organizira naš klub, Atletski klub Dinamo Zrinjevac i Hrvatski atletski savez. U borbu za medalje od naših bi trebalo ići 19 prijavljenih atletičara i atletičarki, vidjet ćemo kako će tko proći.

Osim samog natjecanja, sutra će se u 14:45 održati proglašenje najboljih atletičara u 2013. godini te podjela medalja za sve one koji su se natjecali u Beču na kružnoj stazi.

Satnica, tehničke upute i same startne liste nalaze se u linku ispod članka, a mi vas sve pozivamo da dođete i uveličate značaj sutrašnjeg natjecanja. Sretno svima!