Agram kros - Zimsko prvenstvo 2016

Natjecanje za više dobnih kategorija Foto: AK Agram Natjecanje za više dobnih kategorija

U nedjelju, 14.2, dan nakon dvoranskog juniorskog prvenstva Hrvatske, održat će se novo izdanje našeg klupskog prvenstva u krosu.

Uputa svim našim članovima je da u nedjelju na atletskoj stazi budu najkasnije do 9h jer prva utrka počinje u 10h.

Raspored utrka (okvirno)

Mlađi kadeti (2003. i 2004.) - 10:00h

Mlađe kadetkinje (2003. i 2004.) - 10:10h

Stariji kadeti (2001. i 2002.) - 10:20h

Starije kadetkinje (2001. i 2002.) - 10:25h

Mlađi i stariji juniori/juniorke (2000. - ...) - 10:30h

Proglašenja - 10:45h

Staza

Kategorije mlađih kadeta i mlađih kadetkinja trčati će jedan krug oko stadiona, okvirno prema slici:

Okvirni izgled staze za mlađe dobne kategorije

Kategorije starijih kadeta i starijih kadetkinja trče dužu varijantu jednog kruga oko stadiona, a kategorije mlađih i starijih juniora/juniorki istu varijantu, ali dva kruga oko stadiona. Okvirno prema slici:

Okvirni izgled staze za starije kategorije

*Natjecatelji će prije natjecanja biti točno informirani o startu i cilju utrke kao i smjeru kretanja. Prikazane dvije slike su izrazito okvirne i ne nužno konačne, služe kao svojevrsna vizualizacija staze natjecatelju ili natjecateljki.

Vremenska prognoza se (u trenutku) pisanja članka ne može jasno isčitati, moguće su padaline, zato se natjecanje i održava blizu stadiona i objekta radi pokrivenosti. Kakvo god vrijeme bilo pozivamo sve da dođu, ipak se radi o svojevrsnoj probi uoči Ekipnog prvenstva Hrvatske u krosu i tko zna kakvi nas vremenski uvjeti tamo očekuju.

Vidimo se u nedjelju!