5 zlatnih medalja drugi dan!

Još uspješniji bio je drugi dan pojedinačnog PH za juniore-ke koji se održavao u Splitu! Na tablici medalja, Agramerke su najuspješnije, Agrameri su osvojili broncu i srebro, a sveukupno smo drugi klub po uspješnosti!

Helena Gilja nova je juniorska prvakinja Hrvatske! Za pobjedu na visu skočila je 170cm!

Na 800m Katarina Ivšac trčala je 2:26,42 i zauzela 11.mjesto!

Romana Tea Kirinić trostruka je juniorska prvakinja Hrvatske! Nakon 1.dana i pobjede na 400m, 2.dan pobjedila je na 200m! Vrijeme pobjednice je 25.17! Trčale su još Lucija Kosaber i Anamarija Petreš. Lucija je osvojila 6.mjesto trčavši 26.20, a Anamarija 10.mjesto trčavši 26,49!

Marija Gredelj nastavlja s odličnim nastupima na dalju! Skočila je 6.05, što je za 1cm slabiji rezultat od njezinog osobnog rekorda! Naravno, skok od 6.05 donio joj je zlatnu medalju! Sara Luzar-Smajić skočila je 5.01 i osvojila 9.mjesto!

Zlatom se "okitila" i Valentina Mužarić! Hitac od 13,40 bio je predalek za ostale konkurentice! Petra Gamilec hicem od 10.36 osvojila je 6.mjesto!

Na 1500m četvrtoplasirana bila je Ana Fortuna rezultatom 11:23,01!

I za šećer na kraju pobrinula se naša štafeta 4x400m! Agramerke u sastavu Sara Luzar-Smajić, Anamarija Petreš, Lucija Kosaber i Romana Tea Kirinić trčale su 3:52,32! Štafeta u kojoj zapravo nema ni jedne "prave" juniorke! Svaka čast!

Kod Agramera, Filip Jurčić trčao je 2:09,07 na 800m! Osvojio je 9.mjesto.

Na 200m trčao je Ivor Šipuš. Njegovo vrijeme je 23.03, vrijeme vrijedno 6.mjesta!

Na 3000m Jure Josipović juniorski je viceprvak Hrvatske rezultatom 9:37,55! Šestoplasirani je bio Anton Strmečki Stakor s 10:06,85! Juraj Kralj je na 3000m sa zaprekama osvojio 5.mjesto! Trčao je 11:15,74!

P1050407

Juraj Kralj, Katarina Ivšac, Jure Josipović, Filip Jurčić, Anton Strmečki Stakor

Sveukupno je osvojeno 12 medalja, od čega 7 zlatnih, 1 srebrna i 4 brončanih!

Čestitke našim atletičarima i njihovim trenerima na sjajnim plasmanima i rezultatima postignutim na ovom natjecanju!