3. Cestovna utrka Klinča Sela: Prvoplasirana Matošević i Grdenić, drugoplasirani Pavelić

Pogled iz kuće jednog našeg člana Foto: AK Agram Pogled iz kuće jednog našeg člana

Na utrci dugačkoj 10km nastupali su Matea Matošević, Goran Grdenić i Antun Pavelić uz Petru Štefanović na 5km.

Lijepo je za vidjeti da spomenuta utrka iz naslova se uspješno održava iz godine u godinu isto kao što je lijepo vidjeti naše članove u samom vrhu poretka. Tako je Matea uvjerljivo pobijedila u ženskoj konkurenciji istrčavši 38:12.

U muškoj konkurenciji 1. mjesto je pripalo Goranu (32:31), a odmah iza njega se pozicionirao Antun i s 32:59 uspio stići u cilj prije 33 minute.

Petra je nastupala na duplo kraćoj dionici i s 28:30 joj je pripalo 5. mjesto.

Čestitamo našim članovima na uspješnim nastupima i veselimo se potencijalnom novom izdanju ove utrke iduće godine.

• Natjecanje: 3. Cestovna utrka Klinča Sela
  • Mjesto: Klinča Sela