2. mjesto za Matošević na polumaratonu 22. Turopoljske utrke

Matea Matošević Foto: Renato Branđolica Matea Matošević

Maraton klub Velika Gorica organizirao je 22. izdanje Turopoljske utrke na kojoj se održalo niz različitih utrka, a najduža je bila ona polumaratonska od 21 kilometra.

Matea Matošević ovdje je u cilj ušla s 1:18:25 što je značilo sveukupno osvajanje 2. mjesta. Visok plasman ostvarila je u sveukupnoj konkurenciji (muškarci + žene), pripalo joj je 14. mjesta. Uz nju je ovdje trčao Zoran Poznanović, današnjih 1:33:08 vrijedilo je 54. mjesta, a u M35 kategoriji plasirao se u najboljih 10 osvojivši 8. mjesto.

Na utrci dugačkoj 5km, najbolja u konkurenciji kadetkinja bila je upravo naša Josipa Livaković s 22:48! Na pobjedničkom postolju našla se i Petra Štefanović kao trećeplasirana, njezino vrijeme je 24:06.

Službenih rezultata učeničkih utrka (kategorije od 1. do 8. razreda osnovnih škola) trenutačno nema, ali pouzdano znamo kako su u kategoriji 3. i 4. zareda na utrci dugačkoj 1000m 1. i 2. mjesto osvojili Marko Orešković i Ivan Vukančić.