NAJBOLJI VIKEND KARIJERE Veličanstvena VUKANČIĆ reprizirala prošlu godinu s nova 2 juniorska naslova i 2 osobna rekorda!

I drugi dan pojedinačnog prvenstva Hrvatske za juniore i juniorke polučio je niz vrlo dobrih ostvarenja, među kojima su prednjačili naši članovi i članice koji su sa sveukupno osvojenih 20 medalja (9 zlata, 5 srebra i 6 bronci) još jednom se pokazali kao vrlo uspješna generacija.

A najbolje od svega je kako nismo ni bili u punom sastavu. Ipak, među svima njima se svakako među prvima ističe Katarina Vukančić!

GRGURIĆ pojedinačno naš najuspješniji mlađi junior natjecanja, tek 3. u ovom tisućljeću sa zlatima na 1500&3000m! (VIDEO)

Jedno od svakako najugodnijih, ako ne i najugodnije (ne gledajući samo naš klub) iznenađenje ovog natjecanje je Filip Grgurić koji je prvi nakon 2012. godine koji je uspio ono što nikad nije jednostavno, a to je osvojiti naslov najboljeg mlađeg juniora Hrvatske na pojedinačnom prvenstvu u disciplinama 1500 i 3000m.