Rubrike

Kadetsko i mlađekadetsko pojedinačno prvenstvo Hrvatske 2018. u objektivu Renata Branđolice

Mačković, Tvrtković, Herceg i Petrović Foto: Renato Branđolica Mačković, Tvrtković, Herceg i Petrović

Renato Branđolica pripremio je jednu od svojih najvećih galerija u posljednje vrijeme koja broji čak preko 400 fotografija!

Većina njih sadrži slike naših članova i članica, ali ima tu i materijala koje ne uključuju samo naš klub. Slike ponajboljeg sportskog fotografa na ovim prostorima mogu se uvijek pogledati putem naše Facebook stranice, a još bolji pregled je moguć putem albuma Google fotografija.

Kod ovih natjecanja uvijek nas vesele ovakve galerije koje donose puno novih lica i imena tako da se i ovim putem zahvaljujemo Renatu na super obavljenom poslu.