Rubrike

Božićna utrka 2017. u objektivu Renata Branđolice

Puljko, Farkaš, Matošević i Čukman Foto: Renato Branđolica Puljko, Farkaš, Matošević i Čukman

Renato Branđolica odradio je svoje zadnje slikanje što se našeg kluba za ovu godinu tiče i pripremio galeriju od skoro 300 fotografija.

Fotografije jednog od najboljih sportskih fotografa na ovim prostorima možete vidjeti preko naše Facebook stranice ili pregledom albuma Google fotografija.

Uz to donosimo jedan i dodatni materijal, dan prije naše revijalne utrke održao se memorijalni božićni skakački miting na kojem je također napravio jedan set od 50ak fotografija za nas što je također moguće vidjeti preko Facebooka ili posebnog albuma Google fotografija.

Osim toga kroz ovu godinu puno njegovih fotografija mogli ste vidjeti preko Instagram profila koji nas svojom strukturom i idejom društvene mreže ograničava da podijelimo baš sve fotografije s vama, ali jedan dio je tu uvijek prisutan.

Uživajte!