Statistika

Pojedinačno i štafetno osvojene medalje za 2014. godinu: U 7 godina preko 1000 medalja!

Ušli smo u klub "1000", a Bruno Penezić je statistički najuspješnij pojedinac po broju osvojenih medalja Foto: Renato Branđolica/AK Agram Ušli smo u klub "1000", a Bruno Penezić je statistički najuspješnij pojedinac po broju osvojenih medalja

Napravljena je tablica sa svim osvajačima medalja na pojedinačnim prvenstvima Hrvatske u spomenutom razdoblju. Bilježimo poseban trenutak, a to je da smo u ovih 7 godina našeg postojanja (malo više) sveukupno osvojili preko 1000 medalja!

U ovu tablicu se ne ubrajaju ekipna ili kup natjecanja. Broj osvojenih medalja nekog atletičara broji se u pojedinačnim disciplinama dok je broj medalja osvojenih u štafetnim disciplinama izdvojen prvenstveno zbog preglednosti statistike.

Prva tablica se odnosi isključivo na 2014. godinu (glavni kriterij je zlatna, srebrna pa brončana medalja) dok se na drugu može gledati kao 'tablicu svih vremena' (identičan kriterij kao i kod prve tablice).

Za dodatno uvećani prikaz kliknite desnim klikom na sliku i odaberite opciju "Otvorite sliku".

Tablica 1

Osvajači i sveukupan broj medalja za 2014. godinu