Kako je (na)rastao Agram: Trendovi klubova u posljednjih 10 godina

Vizual Foto: AK Agram Vizual

Hrvatski atletski savez posljednjih godina svakako ima razloga za zadovoljstvo i pohvaliti se fantastičnim rezultatima koji postižu hrvatski atletičari i atletičarke, a svakako je za dodatnu pohvalu jaka statistička baza kojoj svjedočimo dugi niz godina.

Tako u samoj objavi za najbolji klub Hrvatske u 2017. godini osim same tablice i analize tih podataka na kraju članka je moguće pogledati dodatne statističke podatke, a tiču se trendova klubova koji se ogledaju u ovih 10 godina prema Pravilnicima o bodovanju uspješnosti klubova.

Svakako je zanimljivo pogledati Trendove klubova koji su bili plasirani među prvih 10 tijekom svih 10 sezona (2008.-2017.)

(za uvećani prikaz desnim klikom miša odabrati "Otvori sliku" ili putem pametnih telefona/tableta zadržati duže na sliku za odabir iste opcije)

Trendovi hrvatskih atletskih klubova 2008. - 2017.

Uz to je za indvidualniju analizu i Trendovi prvih 10 klubova u 2017. godine kroz proteklih 10 sezona (2008.-2017.).