Rubrike

Liječnički pregledi

Liječnički pregledi Foto: vesselmedical.com Liječnički pregledi

Prema zakonu o športu svi sudionici trenažnih procesa moraju svakih 6 mjeseci obaviti liječnički pregled kod liječnika sportske medicine.

Sportski pregled obavlja se u Sportskoj ambulanti, adresa je Ulica Zdeslava Turića (preko OŠ Borovje). Svi članovi AK Agram po isteku 6 mjeseci od zadnjeg liječničkog pregleda dužni su obaviti pregled i potvrdu predati trenerima ili u tajništvo kluba.

Oni članovi koji nisu na popisu ili još nisu napravili liječnički pregled mole se da ga čim prije naprave! Članovi kojima nije utvrđena zdrastvena sposobnost ukida se mogućnost treniranja i natjecanja.

Napomena: Spomenuta baza podataka potencijalno nije 100% točna i za sve eventualne nejasnoće/pogreške obratiti se trenerima u klubu.

Baza podataka

MUŠKARCI

ŽENE

(zadnji put ažurirano 13.03.2017.)

Više u ovoj kategoriji: U objektivu Renata Branđolice »