Multimedija

VIDEO: Svjetsko prvenstvo za mlađe juniore i juniorke, 1.dan 2015

Lijep pogled na stazu Foto: AK Agram Lijep pogled na stazu

IAAF ili tko god iz Kolumbije je zaslužan za vrlo slabu pokrivenost prijenosa uživo (nećemo ulaziti u detalje), zaslužuju velike kritike što su ostavili Hrvatsku, ali i čitav ostatak svijeta bez tv prijenosa jutarnjeg dijela te djelomično čak i popodnevnog. Srećom, zahvaljujući našoj trenerici Ćulibrk, nismo ostali bez nastupa naših članova, ali i onih koji dolaze iz drugih klubova.

Vidjet ćemo idućih dana što će se događati po pitanju ovoga jer zadovoljni ne možemo biti, ali naravno kako ćemo se potruditi prenijeti vam što više videozapisa i snimki kao što smo danas uspjeli ispratiti našu Doru Filipović i našeg Hrvoja Čukmana u polufinale, a tu su i tri snimke s još tri discipline i predstavnika iz drugih klubova.

400m [Ž], kvalifikacije, 5. skupina - Dora Filipović

400m prepone [M], kvalifikacije, 4. skupina - Hrvoje Čukman