Multimedija

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za starije kadete, kadetkinje i mlađe kadete, kadetkinje 2018

600m Foto: AK Agram 600m

Varaždin je ponovno ugostio mlade atletičare i atletičarke, a mi to natjecanje pratili s velikom većinom snimaka utrka naših članova i članica, a sve to već ranije je dostupno i putem našeg YouTube kanala. Uživajte!

60m, mlađe kadetkinje [Ž] - Nika Kozlinger, Luana Šeperić, Lea Kozlinger, Nika Marković i Milla Anđelić

 

60m, mlađi kadeti [M] - Ivan Mihalić, Adrian Fučkala i Leo Demirović

60m, starije kadetkinje [Ž] - Eva Mačković

60m, stariji kadeti [M] - Tomislav Žlibar i Đevat Raifi

80m prepone, mlađe kadetkinje [Ž] - Monika Čleković

80m prepone, mlađi kadeti [M]

100m, starije kadetkinje [Ž] - Eva Mačković, Paula Herceg i Carmen Heinrich

100m, stariji kadeti [M] - Marko Orešković i Tomislav Žlibar

100m prepone, starije kadetkinje [Ž] - Eva Mačković i Anja Tvrtković

100m prepone, stariji kadeti [M] - Bruno Di Giusto

200m, mlađe kadetkinje [Ž] - Nika Kozlinger, Lea Kozlinger i Nika Marković

200m, mlađi kadeti [M] - Bruno Perec, Ivan Mihalić, Leo Demirović i Roko Miličević

200m prepone, mlađe kadetkinje [Ž] - Monika Čleković

300m prepone, starije kadetkinje [Ž] - Eva Mačković i Anja Tvrtković

300m prepone, stariji kadeti [M] - Filip Markus

300m, starije kadetkinje [Ž]

300m, stariji kadeti [M] - Marko Orešković

400m, mlađe kadetkinje [Ž] - Lara Jurčić, Marija Piškor i Ana Potlaček

400m, mlađi kadeti [M] - Niko Kožul i Roko Miličević

h

600m, mlađe kadetkinje [Ž] - Lara Jurčić, Leona Repač Šafarić i Ana Potlaček

600m, mlađi kadeti [Ž] - Niko Kožul i Karlo Viljac

600m, kadetkinje [Ž] - Olja Galić, Lorena Bartaković i Lara JUrić

1500m, starije kadetkinje [Ž] - Olja Galić, Lorena Bartaković i Nika Šmid

2000m hodanje, starije/mlađe kadetkinje [Ž] - Vranić, Marek, Švarbić, Pecina Zorko/Redžebašić, Piškor, Petrak i Crnčec

2000m hodanje, stariji kadeti [M] - Mateo Jurišić, Bruno Di Giusto i Fran Matić

3000m, stariji kadeti [M] - Ivan Vukančić i Antonio Belas

4x60m, mlađe kadetkinje [Ž] - Agram I (Čleković, Kozlinger L., Jurčić i Kozlinger N.) i Agram II (Šeperić, Marković, Leko i Anđelić)

4x60m, mlađi kadeti [M] - Agram I (Šustek, Demirović, Fučkala i Mihalić)

4x100m, starije kadetkinje [Ž] - Agram I (Herceg, Tvrtković, Heinrich i Mačković)

4x100m, stariji kadeti [M] - Agram I (Raifi, Žlibar, Markus i Orešković)

4x200m, mlađe kadetkinje [Ž] - Agram I (Šeperić, Čleković, Kozlinger L. i Kozlinger N.) i Agram II (Marković, Leko, Anđelić i Herceg)

4x200m, mlađi kadeti [M] - Agram I (Demirović, Fučkala, Perec i Mihalić)

4x300m, starije kadetkinje [Ž] - Agram I (Petrović, Herceg, Tvrtković i Mačković)

4x300m, stariji kadeti [M] - Agram I (Markus, Raifi, Žlibar, i Orešković)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook