Multimedija

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke 2017

Start 1500m Foto: Petra Jakopović Start 1500m

Iako ovo natjecanje u organizacijskom smislu nije imalo veze s nama, sukladno suradnji sa Zagrebačkim atletskim savezom koji je za vas tijekom ova dva dana osigurao live stream putem YouTube kanala. Vjerujemo kako smo opet ponudili kvalitetan i stabilan stream te da su svi posjetietlji mogli biti zadovoljni. Posebno su napravljeni i videozapisi s tehničkih disciplina s tim da je moguće kako nemaju sve isječke koji su bili u prijenosu (radi drugačijeg sistema snimanja)

Snimka cijelog natjecanja

Vis [Ž] - Ana Šimić

Vis [M] - Filip Mrčić, Paolo Lazarić i Dominik Grdanjski

Dalj [M/Ž] - Karlo Blažević/Rea Vusić

Troskok [Ž] - Karla Kovačić

Troskok [M] - Ante Zuanović, Marko Katalinić, Noel Bagić i David Lavrenčak

Koplje [M/Ž] - Karlo Petković i Jurica Pranić/Laura Štefanac

Motka [M/Ž] - Lara Juriša

Kugla [M] - Demir Kolarević i Luka Medvidović

Disk [M/Ž]

100m prepone [Ž]

100m [Ž]

100m [M] - Alen Kolar, Antonio Kovačić i Jakov Raguž

110m prepone [M]

200m [Ž]

200m [M] - Mateo Kovačić, Alen Kolar i Jakov Raguž

400m [Ž] - Dora Filipović

400m prepone [Ž] - Wanda Haber Zelanto

400m [M] - Sven Cepuš

400m prepone [M] - Yann Senjarić i Hrvoje Čukman

800m [Ž] - Stela Poljanac

800m [M] - Marino Bloudek i Sven Keglević

1500m [Ž] - Tina Šmid

1500m [M] - Filip Svalina i Nikola Klarić

3000m [Ž] - Matea Matošević, Katarina Vukančić, Tina Šmid i Ivana Grubišić

3000m [M] - Petar Bratulić, Zlatko Kožuhar i Andrija Palička

3000m zapreke [Ž] - Ljiljana Ćulibrk i Nikolina Hrelec

3000m zapreke [M] - Filip Svalina, Andrija Palička i Vedran Muhar

5000m [Ž] - Matea Matošević, Katarina Vukančić i Ivana Grubišić

5000m [M] - Petar Bratulić, Zlatko Kožuhar i Antun Pavelić

4x100m [Ž] - Agram I (Vusić, Haber, Ivšac i Puljko)

4x100m [M] - Agram I i II (Topić, Kovačić M.,Orlović i Kolar / Blažević, Kovačić A., Mešić i Raguž)

4x400m [Ž] - Agram I (Farkaš, Petters, Haber i Filipović)

4x400m [M] - Agram I i II (Keglević, Cepuš, Bloudek i Čukman / Orlović, Blažević, Svalina i Senjarić)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)