Multimedija

VIDEO: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u dvorani za mlađe kategorije u kružnim trčanjima 2018

Jedna od skupina na 600m Foto: Jedna od skupina na 600m

Nakon duže vremena snimili smo apsolutno sve održane utrke i discipline svih uzrasta i kategorija koje su se održale na ovom natjecanju, neovisno jesu li u njima nastupali naši članovi i članice. U njima u 4K kvaliteti možete uživati putem našeg YouTube kanala.

KADETKINJE 200m [Ž], 11 skupina - Eva Mačković, Monika Čleković, Leona Tia Hajnić i Iva Karaman

KADETI 200m [M], 9 skupina - Marko Orešković, Tomislav Žlibar, Filip Markus i Leon Ladiš

MLAĐE JUNIORKE 400m [Ž], 3 skupine

MLAĐI JUNIORI 400m [M], 5 skupina - Jakov Vuković, Dominik Krešo, Luka Grubišić, Zvonimir Ćurić i Jurica Hercigonja

JUNIORKE 400m [Ž], 3 skupine - Karla Puljko, Lea Babić i Lea Leško

JUNIORI 400m [M], 3 skupine

KADETKINJE 600m [Ž], 5 skupina - Lorena Bartaković, Lara Jurčić, Klara Crnoja i Antonela Tutić

MLAĐE JUNIORKE 800m [Ž] - Antea Mirković i Belma Ibrahimkadić

MLAĐI JUNIORI 800m [M]

JUNIORKE 800m [Ž]

JUNIORI 800m [M] - Sven Cepuš

KADETI 1000m [M], 3 skupine

/center>

KADETKINJE 1500m [Ž], 2 skupine - Ana Petrović, Nika Šmid, Katarina Vidmar i Lara Jurić

MLAĐE JUNIORKE i JUNIORKE 1500m [Ž] - Sandra Šrut i Maja Zečević

MLAĐI JUNIORI i JUNORI 1500m [M] - Nikola Klarić

KADETI 3000m [M] - Ivan Vukančić i Antonio Belas

MLAĐE JUNIORKE i JUNIORKE 3000m [Ž] - Katarina Vukančić, Tina Šmid i Lucija Kozina

MLAĐI JUNIORI 3000m [M] - Filip Grgurić i Josip Josipović

JUNIORI 3000m [M] - Zlatko Kožuhar i Nikola Klarić

KADETI, MLAĐI JUNIORI i JUNIORI 3000m [Ž] - Vranić, Pecina-Zorko, Hajnić i Švarbić / Janček, Marek, Lukač i Redžebašić / Pevec, Štefanović i Krenek

KADETI, MLAĐI JUNIORI i JUNIORI 3000m [M] - Di Giusto, Jurišić i Krišto / Hartl, Strahonija i Mikić / Rožman, Stanko i Gašpar

KADETKINJE 4x200m [Ž] - Vita Penezić, Monika Čleković, Anja Tvrtković i Eva Mačković

KADETI 4x200m [M] - Sven Bittner, Filip Markus, Tomislav Žlibar i Marko Orešković

MLAĐI JUNIORI 4x400m [M] - Grubišić, Ćurić, Krešo i Vuković (I) / Hercigonja, V. Nagl, I. Nagl i Frančić (II)

JUNIORKE 4x400m [Ž] - Bošnjak, Vukančić, Farkaš i Puljko (I) / Leško, Ivkić, Babić i Baronica (II)

JUNIORI 4x400m [M] - Penezić, Mrčić, Dubajić i Cepuš (I) / Horvat, Jaram, Šimić i Klarić (II)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook