Multimedija

VIDEO : PPH za juniore i juniorke 2012

S ovog natjecanja donosimo 20 videozapisa koje možete pogledati na našoj stranici (u ovom članku) ili na našem Youtube kanalu. Većina videozapisa objavljena je u cjelovitom izdanju (npr. utrka Nikoline Hrelec na 3000m zapreke snimljena je u potpunosti) dok je nekolicina njih zbog praćenja tehničkih disciplina objavljena u nešto skraćenoj verziji. Sve videozapise ponovno donosimo u najkvalitetnijoj mogućoj rezoluciji (HD).

Tehničke discipline [M i Ž], 1. i 2. dan

Ž : Ana Šarić, Valentina Slobodić, Lucija Kosaber

M : Luka Mesarić, Nikola Hrelec, Demir Kolarević, Fran Hojsak, Luka Kušina, Ivan Sindičić, Marko Katalinić i Bruno Jednačak

100m [Ž] - Dora Filipović i Nika Rakić

100m [M] - Jakob Franjo Kulić, Zvonimir Topić i David Lavrenčak

200m [M] - Ivan Fučkala

400m [Ž] - Romana Tea Kirinić, Katarina Ivšac, Iva Marija Sobočanec

400m [M] - Juriji Kos, Filip Grčić i Mateo Kovačić

400m prepone [Ž] - Iva Čutura

400m prepone [M] - Denis Erent

800m [Ž] - Marija Hartl, Stella Coumbassa, Romana Tea Kirinić i Anamarija Petreš

800m [M] - Mateo Kovačić

1500m [Ž] - Marija Hartl

1500m [M] - Ivan Bilonić

3000m [Ž] - Nikolina Hrelec, Dora Hornik, Dora Pakšec i Ana Fortuna

3000m zapreke [Ž] - Nikolina Hrelec, Dora Pakšec i Iva Čutura

3000m zapreke [M] - Jure Josipović, Ivan Bilonić i Juraj Kralj

5000m [Ž] - Ana Fortuna, Dora Hornik, Odri Tomas

4x100m [Ž]

Agram I : Dora Filipović, Romana Tea Kirinić, Nika Rakić i Lucija Kosaber

4x100m [M]

Agram I : Marko Katalinić, Jakob Franjo Kulić, David Lavrenčak i Bruno Jednačak

4x400m [Ž]

Agram I : Dora Filipović, Anamarija Petreš, Lucija Kosaber i Romana Tea Kirinić

Agram II : Iva Čutura, Nikolina Hrelec, Iva Marija Sobočanec i Katarina Ivšac

4x400m [M]

Agram I : Jakob Franjo Kulić, David Lavrenčak, Marko Katalinić i Mateo Kovačić

Agram II : Zvonimir Topić, Juriji Kos, Filip Grčić i Denis Erent

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook