Multimedija

VIDEO: Kup Hrvatske/Ekipno prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke 2018

3000m zapreke (M) Foto: Renato Branđolice 3000m zapreke (M)

Natjecanje neće ostati samo na prijenosu uživo već super kvalitetnim snimkama u 4K rezoluciji sa svih utrka i mnoštvo tehničkih disciplina. Što se tehničkih disciplina tiče, njih je zasigurno više bilo u samom prijenosu (snimke su također postavljene), ali unatoč tomu imamo puno materijala kojeg smo objavili. A sve je dostupno putem ovog članka ili našeg YouTube kanala.

Snimka prijenosa - 1. DAN

Snimka prijenosa - 2. DAN

Svečano proglašenje

Dalj [Ž] - Rea Vusić, Marta Ivkić, Karla Kovačić, Korina Sajko i Maša Čleković

Dalj [M] - Bruno Penezić, Vili Nagl, Marko Orešković, Antonio Frančić i Ivor Nagl

Troskok [M/Ž] - Mrčić, Nagl V., Penezić, Nagl I., Hercigonja / Kovačić, Ivkić, Vusić, Babić i Ibrahimkadić

Vis [Ž] - Marta Bošnjak, Ana Kardum, Gloria Markušić, Karla Kovačić i Iva Vranić

Vis [M] - Filip Mrčić, Roko Spaseski Baburek, Bruno Košćica i Filip Markus

Motka [Ž/M] - Rea Vusić / Antonio Franćić i Dominik Krešo

Koplje [M/Ž] - Mateljić, Ilčić, Kolić, Ištvančić i Mrčić / Mačković, Kostelac, Milat i Pendić

Kugla [M/Ž] - Veić, Mateljić, Malenica, Blekić i Biošić / Leko, Kostelac, Vekić, Dedrić i Mijatović

Disk [Ž/M] - Leko, Mačković, Grčević, Kostelac i Milat / Veić, Biošić, Malenica, Mrčić i Mateljić

Kladivo [Ž] - Gabrijela Grčević, Ema Zoia Kostelac, Lucija Pendić, Paula Herceg i Lea Vekić

Kladivo [M] - Roko Malenica, Tomislav Blekić, Viktor Veić, Luka Mateljić i Luka Biošić

100m prepone [Ž] - Anja Tvrtković, Leonarda Farkaš, Marta Bošnjak, Marta Ivkić i Tia Leona Hajnić

100m [Ž] - Eva Mačković, Marta Bošnjak, Ariana Baronica, Belma Ibrahimkadić i Karla Puljko

100m [M] - Bruno Penezić, Dominik Krešo, Luka Dubajić, Jakov Vuković i Tomislav Žlibar

110m prepone [M] - Antonio Frančić, Bruno Košćica, Lovro Obajdin i Jurica Hercigonja

200m [Ž] - Eva Mačković, Marta Bošnjak, Ariana Baronica i Belma Ibrahimkadić

200m [M] - Bruno Penezić, Dominik Krešo, Jakov Vuković, Luka Dubajić, Vili Nagl i Luka Grubišić

400m [Ž] - Leonarda Farkaš, Lea Babić, Ariana Baronica i Lea Leško

400m prepone [Ž] - Leonarda Farkaš, Anja Tvrtković, Marta Ivkić i Tia Leona Hajnić

400m [M] - Sven Cepuš, Jakov Vuković, Dominik Krešo, Luka Grubišić i Zvonimir Ćurić

400m prepone [M] - Zvonimir Ćurić, Antonio Frančić, Lovro Obajdin, Dorian Smoljan i Jurica Hercigonja

800m [Ž] - Leonarda Farkaš, Lorena Bartaković, Antea Mirković, Vita Smolčić i Lara Jurić

800m [M] - Sven Cepuš, Marko Orešković, Sven Bittner i Leon Ladiš

1500m [Ž] - Katarina Vukančić, Lorena Bartaković, Eli Pevec,

1500m [M] - Marino Bloudek, Filip Grgurić, Nikola Klarić, Ivan Vukančić i Antonio Belas

3000m [Ž] - Katarina Vukančić, Sandra Šrut, Tina Šmid, Hana Malović i Ema Baftiri

3000m [M] - Zlatko Kožuhar, Filip Grgurić, Nikola Klarić i Ivan Vukančić

3000m zapreke [Ž] - Sandra Šrut, Laura Kutlić i Maja Zečević

3000m zapreke [M] - Josip Medaković, Ian Horvat, Pablo Šimić i Klaudio Strahonija

3000m hodanje [Ž] - Eli Pevec, Bruna Janček, Klara Krenek, Petra Štefanović i Mia Marek

3000m hodanje [M] - Jurica Stanko, Bruno Rožman, Krešimir Hartl i Mateo Jurišić

5000m [Ž] - Tina Šmid, Hana Malović, Klara Krenek, Bruna Janček i Ema Baftiri

5000m [M] - Zlatko Kožuhar, Filip Filošević, Josip Medaković i Josip Josipović

4x100m [Ž] - Agram I (Vusić, Ivkić, Bošnjak i Mačković) i Agram II (Ibrahimkadić, Babić, Leško i Baronica)

4x100m [M] - Agram I (Cepuš, Krešo, Dubajić i Vuković) i Agram II (Nagl V., Grubišić, Ćurić i Frančić)

4x400m [Ž] - Agram I (Ivkić, Farkaš, Mačković i Bošnjak) i Agram II (Ibrahimkadić, Baronica, Sajko i Vukančić)

4x400m [M] - Agram I (Grubišić, Krešo, Vuković i Cepuš) i Agram II (Dubajić, Frančić, Nagl V. i Ćurić)

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook