Multimedija

VIDEO : Kup Hrvatske/Ekipno PH za seniore i seniorke 2012

Naša kamera bila je prisutna u Varaždinu i snimljeno je puno materijala u najkvalitetnijoj mogućoj rezoluciji.

Nekolicina postavljena je u skraćenoj verziji jer smo pratili i tehničke discipline koje ćete također moći pogledati. Kada se sve zbroji i oduzme, s ovog natjecanja donosimo čak 24 videozapisa! Njih možete pogledati u ovom članku ili posjetite naš Youtube kanal.

Isječci s tehničkih disciplina [M i Ž], 1. i 2. dan

Ž : Petra Gamilec, Valentina Slobodić, Lucija Kosaber, Andrea Balaž i Marija Gredelj

M : Dominik Tomić, Matija Jakopović, Jan Bičanić, Martin Kozjan, Milan Kotur, Marko Katalinić i Bruno Jednačak

100m i 200m [M] - Ivor Šipuš

200m [Ž] - Romana Tea Kirinić i Lucija Kosaber

100m prepone i 400m prepone [Ž] - Marija Gredelj

110m prepone [M] - Milan Kotur

400m prepone [M] - Denis Erent i Milan Kotur

400m [Ž] - Lucija Kosaber

400m [M] - Mateo Kovačić

800m [Ž] - Dorotea Lukačević, Anamarija Petreš, Romana Tea Kirinić i Lucija Kosaber

800m [M] - Mateo Kovačić

1500m [Ž] - Nikolina Hrelec i Katarina Ivšac

1500m [M] - Goran Grdenić

3000m [Ž] - Matea Matošević, Dora Hornik i Odri Tomas

3000m [M] - Goran Grdenić, Jure Josipović i Anton Strmečki-Stakor

3000m zapreke [Ž] - Nikolina Hrelec, Ljiljana Ćulibrk, Dora Pakšec i Iva Čutura

3000m zapreke [M] - Juraj Kralj i Ivan Bilonić

5000m [Ž] - Matea Matošević, Ljiljana Ćulibrk, Dora Hornik i Ana Fortuna

5000m [M] - Jure Josipović i Juraj Kralj

Štafeta 4x100m [Ž]

Agram I : Dorotea Lukačević, Anamarija Petreš, Katarina Ivšac i Nikolina Hrelec

Agram II : Nika Rakić, Romana Tea Kirinić, Sara Luzar-Smajić i Lucija Kosaber

Štafeta 4x100m [M]

Agram I : Ivor Šipuš, Milan Kotur, David Lavrenčak i Bruno Jednačak

Štafeta 4x400m [Ž]

Agram I : Sara Luzar-Smajić, Lucija Kosaber, Marija Gredelj i Romana Tea Kirinić

Agram II : Nika Rakić, Anamarija Petreš, Danijela Grgić i Kristina Vilk

Agram III : Petra Lulić, Matea Matošević, Dorotea Lukačević i Nikolina Hrelec

Štafeta 4x400m [M]

Agram I : Ivor Šipuš, Mateo Kovačić, Goran Grdenić i Milan Kotur

Agram II : Marko Katalinić, Juraj Kralj, Filip Grčić, David Lavrenčak)

frameborder=

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook