Multimedija

VIDEO: Ekipno prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke 2017

Fantastična 4x400m štafeta Foto: Renato Branđolica Fantastična 4x400m štafeta

S obzirom na suorganizaciju natjecanja s Hrvatskim atletskim savezom, potrudili smo se snimiti što više toga, a to ste se mogli i uvjeriti sami ako ste pratili naš prijenos uživo putem YouTube kanala. Usudili bi smo se reći kako smo do sad imali najbolji i najstabilniji live stream u kojem je zaista puno, puno toga bilo obuhvaćeno, posebice kod tehničkih disciplina. Kod njih je napomena da ovi posebno napravljeni videozapisi tehničkih discipina zasigurno nemaju sve što je bilo u prijenosu radi drugačijeg sistema snimanja.

Snimka cijelog natjecanja

Vis [Ž] - Ema Glas i Karla Kovačić

Vis [M] - Filip Mrčić, Paolo Lazarić i Dominik Grdanjski

Dalj [M] - Filip Pravdica, Karlo Blažević i Bruno Jednačak

Dalj [Ž] - Rea Vusić, Lara Jednačak i Karla Kovačić

Troskok [M/Ž] - Zuanović, Mrčić, Lavrenčak/Vusić, Kovačić i Jednačak

Koplje [M/Ž] - Karlo Petković i Jurica Pranić/Laura Štefanac

Motka [M/Ž] - Fabian Banožić

Kugla [M] - Demir Kolarević i Luka Medvidović

Disk [M/Ž]

100m prepone [Ž] - Katarina Ivšac i Leonarda Farkaš

100m [Ž] - Dora FIlipović, Karla Puljko i Ariana Baronica

100m [M] - Bruno Penezić i Edin Mešić

110m prepone [M] - Milan Kotur

200m [Ž] - Dora Filipović, Karla Puljko i Ariana Baronica

200m [M] - Mateo Kovačić i Bruno Penezić

400m [Ž] - Dora Filipović i Wanda Haber Zelanto

400m prepone [Ž] - Wanda Haber Zelanto i Leonarda Farkaš

400m [M] - Mateo Kovačić, Hrvoje Čukman i Sven Cepuš

400m prepone [M] - Hrvoje Čukman, Yann Senjarić i Milan Kotur

800m [Ž] - Anamarija Petters, Stela Poljanac i Klaudija Dešić

800m [M] - Sven Cepuš i Sven Keglević

1500m [Ž] - Katarina Vukančić

1500m [M] - Marino Bloudek i Nikola Klarić

3000m [Ž] - Matea Matošević i Katarina Vukančić

3000m [M] - Petar Bratulić, Zlatko Kožuhar i Andrija Palička

3000m zapreke [Ž] - Ljiljana Ćulibrk

3000m zapreke [M] - Filip Svalina, Andrija Palička i Vedran Muhar

5000m [Ž] - Matea Matošević, Tina Šmid i Petra Jakopović

5000m [M] - Petar Bratulić, Zlatko Kožuhar i Antun Pavelić

4x100m [Ž] - Rea Vusić, Wanda Haber, Karla Puljko i Dora Filipović

4x100m [M] - Filip Pravdica, Mateo Kovačić, Antonio Kovačić i Bruno Penezić

4x400m [Ž] - Leonarda Farkaš, Anamarija Petters, Wanda Haber i Dora Filipović

4x400m [M] - Yann Senjarić, Sven Cepuš, Hrvoje Čukman i Mateo Kovačić

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook