Atletska škola

Jesen u Agramu (2012) donosi nove termine utorkom i četvrtkom

jesen u agramu 2012 intro

Uvodne riječi

Atletski klub Agram u samom je vrhu hrvatske atletike po svim postojećim kriterijima. Naši atletičari i atletičarke postižu rekorde, osvajaju medalje, ekipna i kup natjecanja. Uz to redovito nastupaju za reprezentaciju na međunarodnim natjecanjima i natječu se na atletskim natjecanjima najveće razine.

Našim programima obuhvaćeno je preko dvije stotine djece i mladeži. Upravo je jesen idealno godišnje doba da nam se priključite i postanete dio našeg kluba. Primjerenim sadržajima imamo prostor za svakoga i nikoga ne odbijamo, bez obzira na dob i kondicioniranost.

Podržati ćemo vas i pomoći pružanjem stručnog rada potrebnog za realizaciju željenih dostignuća. Uz vas smo od samog početka kako bi od vas napravili pobjednike, a pobjednik je svatko tko se uključi u redovito vježbanje. Najbitnija je prisutnost želje i dobre volje.

Svatko tko se želi baviti atletikom je više nego dobrodošao! Otkrijte zašto atletiku nazivaju "kraljicom sportova".

U našem programu postoje atletska škola i atletski vrtić koji posljednjih godina funkcioniraju u već dobro poznatim terminima koje možete pronaći u tekstu ispod. No, od idućeg tjedna uvodimo dva nova termina :

Glavna novost je novi termin utorkom i četvrtkom u 19h

Predviđen za djecu od 7 do 12 godina (naglasak na riječ "predviđen")

Zašto su uvedena dva nova termina?

Primarni razlog je to što interes za treniranjem u našem klubu iz godine u godinu raste, a uz to se novim terminom otvara mogućnost onima koji dosada možda nisu bili u mogućnosti dolaziti.

Kontakt i treneri

Ostalo je sve više-manje ostalo kao i ranije, u što se možete uvjeriti u idućem dijelu ovog teksta.

Atletska škola

Predviđena je za dob od 12 godina i starije. (naglasak na riječ "predviđena")

Gdje se nalazimo?

Mjesto treninga je atletska staza ŠRC Mladost (Jarunska 5), a okupljamo se na skakalištu u vis.

Kada se trenira?

Termini treninga su od ponedjeljka do petka u 9h ili 16h, a u subotu je početak treninga predviđen u 10h.

Službeni web : www.atletskiklubagram.hr/atletska-skola.html

Atletski vrtić

Predviđen je za dob od 4 do 11 godina. (Naglasak na riječ "predviđena")

Gdje se nalazimo?

Mjesto treninga je atletska staza ŠRC Mladost (Jarunska 5), a okupljanje je na dijelu tribine s kontrolnom kućicom. Ne možete pogrješiti, primjetiti ćete već puno djece i roditelja. U zimskom dijelu treninga koristi se dvorana pored unutrašnjeg plivališta.

Kada se trenira?

Trenira se ponedjeljkom, srijedom, petkom s početkom u 18h.

Službeni web : http://www.atletskiklubagram.hr/atletski-vrtic.html

atlvrt-p1