Intervju i izjave

Ćulibrk s lica mjesta gdje se upisala u povijest: "Sretna sam što sam ponovno ovdje" (VIDEO)

Kao što smo i pisali nedavno, naša direktorica, trenerica, atletičarka (itd.) Ljiljana Ćulibrk vratila se nakon 16 godina u talijanski Grosseto, mjesto gdje je tada postala europskom juniorskom prvakinjom.

Naravno, nesumnjivo se radi o posebnom trenutku za nju što i sama kaže kada izražava zadovoljstvo jer se vratila na ovu lokaciju, samo ovaj puta u drugoj ulozi.

Posebnost intervjua je što smo ga napravili upravo u ciljnoj ravnini, nekoliko metara od prve staze gdje se upisala u povijest te kako i sam autor članka i videa kaže: "Jednom prvak, uvijek prvak".

Ne propustite ovaj kratki razgovor kao priliku za jedan uvod u 24. izdanje Europskog juniorskog prvenstva koje kreće upravo na dan objave ovog članka. Uživajte!